Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ


Цена: 10000 МКД | Категорија: Станови | Град: Скопје


Вид: Изнајмувам | Датум: 06.12.2017 | Време: 15:10:55 зачувај го огласот


ВО АЕРОДРОМ ВО БЛИЗИНА НА ЏЕВАИР СКАЈ СИТИ СЕ ИЗДАВА 48М2 2-СОБЕН НОВ ПРАЗЕН СТАН( СО КУЈНСКИ ЕЛЕМЕНТИ )НА ВИСОКО ПР/8 КАТ, СО КЛИМА , ГАРАЖНО МЕСТО, ПОГОДЕН ЗА ЖИВЕЕЊЕ ИЛИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ. Ш.7222
ВЛАДО И ВИКИ: 070260529,070361470Прати e-mailПрепорачај на пријател

Copyright © 2011 NovPazar.com. All rights reserved.