Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Се издава двособен стан во Центар


Цена: 250 EUR | Категорија: Станови | Град: Скопје


Вид: Изнајмувам | Датум: 12.12.2017 | Време: 13:30:32 зачувај го огласот


Се издава двособен стан во Дебар маало со една поголема спална соба, дневна, трпезарија, кујна и купатило има се освен регал во спална
Copyright © 2011 NovPazar.com. All rights reserved.