Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Студија, апартмани во центарот на Охрид,цена поволна


Цена: 400 МКД | Категорија: Куќи и вили | Град: Охрид


Вид: Изнајмувам | Датум: Денес | Време: 12:39:02 зачувај го огласот


Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот,5 минути пешки до плоштадот,10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119

Copyright © 2011 NovPazar.com. All rights reserved.